Váš partner v oblasti nábytku
0911 515 055

235,03 €

3

Prenájom nábytku

Potrebujete rýchlo vyriešiť krátkodobý či dlhodobý nedostatok pracovných miest vo Vašej spoločnosti a nechcete či nemôžete kupovať nový nabytok? Potom pre vás máme riešenie vo forme krátkodobého či dlhodobého zapožičania kanceláskeho a sedacieho nábytku. Objem požičaného nábytku je od jedného do päťdesiat pracovných miest.


Aký nabytok k zapožičaniu vám ponúkame?

 

Kancelársky stôl


Kancelársky stôl s plnými bokmi, pracovná doska je z laminovanej DTD o hrúbke 25 mm. Hrany sú plastové 3 mm. Vyhotovenie je z laminátovej drevotriesky vo farebnosti buk.

Cena prenájmu: 26 EUR bez DPH / mesiac
 

Mobilný kontajner


Častým doplnkom kancelárskeho stolu býva mobilný kontajner. Tu vám ponúkame trojzásuvkový kontajner s centrálnym zamykaním. Vyhotovenie je tiež z laminátovej drevotriesky vo farebnosti buk.

Cena prenájmu: 20 EUR bez DPH / mesiac
 
 

Nika policová S2N


Širšia otvorená policová skriňa s dvoma kusmi prestaviteľných políc. Hrúbka laminátu 19 mm s plastovými hranami 3 mm a pohľadovým chrbátom.

Cena prenájmu: 20 EUR bez DPH / mesiac
 
 

Kancelárska stolička


Nepostrádateľná je v kancelárii tiež stolička na kolieskach. Ponúkame Vám kancelársku stoličku Tara, ktorá je navrhnutá tak, aby splnila všetky požiadavky užívateľa a pritom v sebe odrážala prívetivý a svieži design. Stolička je bez područek.

Cena prenájmu: 20 EUR bez DPH / mesiac
 
 

Rokovacia stolička


Pokiaľ potrebujete rýchlo doplniť rokovaciu či konferenčnú miestnosť, potom Vám ponúkame rokovaciu stoličku Impéria s čiernou (RAL 9006) štvornohou konštrukciou, šedým poťahom a bez podrúčok.

Cena prenájmu: 14 EUR bez DPH / mesiac
 

Doprava, montáž, demontáž a odvoz prenajímaného nábytku sú vždy učtované individuálne podľa skutočných nákladov a to:

  • doprava v Bratislave 30 EUR/hod.
  • mimo Bratislavy do 10 m3 0,50 EUR/km
  • mimo Bratislavy do 30 m3 0,70 EUR/km
  • mimo Bratislavy nad 30 m3 individuálnou sadzbou
Montáž v Bratislave 10 EUR/hod./montážnik.
 
Fakturácia prenajímaného nábytku je vždy riešená individuálne (mesačná fakturácia, fakturácia po ukončení prenájmu).
 
V prípade záujmu o zapožičanie kancelárskeho nábytku nás kontaktujte e-mailom: nabytok@sprogress.sk alebo telefonicky na mobilnom čísle: +421 911 515 055.